رفتن به نوشته‌ها

ریست فکتوری گوشی گرند استریم GXP-1625

متاسفانه با ایجاد تحریم‌های جدید برای کشورمون شرکت گرنداستریم که یک شرکت آمریکایی است شروع به بلاک کردن محصولات از طریق کانفیگ سرور در هنگام اتصال به شبکه اینترنت کرده است و در چنین مواقعی گوشی قفل شده و از کار می‌افتد و برای دسترسی مجدد به گوشی باید آن را ریست کرد. در ادامه نحوه ریست کردن گوشی و راهکار جلوگیری از به وجود آمدن مجدد این مشکل را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

گام اول
دسترسی به اینترنت گوشی را قطع نمایید.

گام دوم
گوشی خود را روشن کنید و بلافاصله بعد از اینکه روی نمایشگر گوشی نوشته Booting آمد دکمه‌های 1 و 9 روی شماره‌گیر گوشی را همزمان نگه دارید تا زمانی که روی نمایشگر نوشته ERASE ALL SETTING نمایش داده شود.
گام سوم
بعد از لود شدن گوشی از طریق IP وارد تنظیمات گوشی شوید. نام کاربری و کلمه عبور پیش فرض دستگاه admin می‌باشد. پس از ورود از شما خواسته می‌شود که کلمه عبور خود را تغییر دهید. در کادر اول رمز عبور قدیمی (admin) را وارد کرده و در دو کادر دیگر کلمه عبور دلخواه را وارد نمایید.
گام چهارم
برای اینکه در مواقع دیگر چنین مشکلی به وجود نیاید، پس از ورود به تنظیمات گوشی از طریق مرورگر وارد قسمت MAINTENANCE شوید و در قسمت Upgrade and Provisioning تغییرات زیر را مطابق تصاویر قرار داده شده اعمال نمایید.

بعد از اعمال تنظیمات تصویر بالا به سمت پایین اسکرول نمایید.
در کادری که با عدد 5 مشخص شده است شما می‌توانید هر چیز دلخواهی وارد نمایید. در این قسمت من مقدار mrconfig.ir را وارد کردم.
مجدد بعد از اعمال تنظیمات تصویر بالا به سمت پایین اسکرول نمایید.
همانند تصویر قبلی اقدام نمایید و پس از تنظیم کردن موارد اشاره شده دکمه Save and Apply را بزنید تا تنظیمات مذکور ذخیره شوند.

منتشر شده در VOIP

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *